Kim jestem

Każdego dnia wyznaczam nowe cele

Ciesze się, jesteś w tym miejscu. Dzięki temu będziemy mogli się lepiej poznać. Nazywam się Jacek Andreasik i od wielu lat prowadzę firmę Duomedia. Wielu ludzi powtarza, że chcieliby żyć z tego co lubią robić. Mam to szczęście, że mi się to udało. Kocham fotografię i film, uwielbiam kontakt z nowymi ludźmi i fascynuje mnie poznawanie nowych historii. Po wielu latach doświadczeń i wyzwań skupiłem swoje wysiłki na reportażach ślubnych. Pozwala to codziennie wnikać w nowe środowisko, poznawać niezwykłe historie i miłość dwojga ludzi. Czy może być coś lepszego od zapisania emocji jednego najważniejszego dnia u dwojga bliskich sobie osób? W tym dniu widzą oni tylko siebie nawzajem. Widzą najlepiej sercem. To właśnie ten fakt daje mi ogromną dawkę energii, która motywuje mnie do działania i ciągłego rozwijania swojego warsztatu.

Wśród profesjonalistów

W swojej pracy niezwykłą uwagę przykładam do profesjonalizmu i rzetelności. Już na spotkaniu przekazuje garść niezbędnych informacji dla przyszłej Pary Młodej, dzięki której mogą sprawić, że dniu ślubu zapomną o wszelkich troskach. Zawsze powtarzam, że najważniejsze jest zaufanie do innych osób. Warto poświęcić trochę czasu i wybrać osoby zawodowo zajmujące się swoich fachem i dające gwarancje powodzenia wesela. Polecam swoim klientom zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną i restaurację, w której obsługa jest doświadczona. Sprzęt na którym pracuje pozwala skorzystać z wszelkich nowinek technicznych i daję swobodę kreowania filmu i zdjęć. Dzięki temu moi klienci otrzymują najwyższej jakość produkt, który przez wiele lat będzie dla nich idealną pamiątką i wspomnieniem tych wyjątkowych chwil.

Wyjątkowy dzień

Dla każdej Pary Młodej dzień ich ślubu jest wyjątkowy. Jedyny i niepowtarzalny. Nieważne jest miejsce, sala czy dodatki. W centrum uwagi zawsze będą Oni. To dzięki Nim spotyka się cała rodzina i przyjaciele. I nie wszystko musi być idealnie. Pewnych rzeczy nie można zaplanować. Pewne rzeczy muszą iść swoim torem. Ważne, żeby w tym całym ślubnym szaleństwie zapamiętać, że ten dzień do końca życia pozostanie w pamięci. Warto aby pozostał jako dzień pełen radości, uśmiechu i wszelkiej życzliwości. Mam nadzieję, że dzięki Naszej współpracy będę mógł pokazać to w pełni barw i emocji. I każdego razu, kiedy będziecie oglądać swój film ślubny – znowu napłyną te łzy szczęścia, który były w tamtych chwilach.